Ana sayfa

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu SMT ekip ile çalışmak, böylece mutlu, onlar çok yararlı öneri sağlarlar. Ayrıca, makine harika. Çok teşekkürler!

—— Edward

Türkiye'de fan fabrika, biz bir ay boyunca gerek 15.000'den fazla motorlar var bulunmaktadır. SMT ekibi için teşekkürler tam hattı üretim sistemi sağlar.

—— Aakarshan

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Tam Otomatik Üç Fazlı Motor / Pompa Motor Stator İmalat Üretim Hatları

  SMT motor stator üretim hattı, birçok motor statorunun üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu stator üretim hattı, kağıt yerleştirme makinesi, bobin sarım makinesi, bobin sarımı yerleştirme makinesi, bağlama makinesi ve şekillendirme makinesi gibi çeşitli makineler içerir. Bu stator üretim hattındaki her makine bağımsızdır, bu arada konveyör ile de bağlanabilir.

  Çalışma süreci aşağıdaki gibi olacaktır.
  Stator kağıdı ekleyerek ---- bobin sarma --- bobin ekleme ---- bobin şekillendirme ---- bağlama --- son şekillendirme.

  Stator kağıdı yerleştirme makinesi, stator yuvasına kağıt yerleştirmek için kullanılır. Kağıdın oluşumu, yerleştirilmesi ve kesilmesi işlemi makine tarafından yapılır. Şekillendirme kalıbı farklı stator boyutuna göre ayarlayabilir.


  Stator bobini sarma makinesi, bobinleri sarma formuna sarabilir. Otomatik atlama, otomatik kesme ve otomatik indeksleme gibi sarma modu art arda tamamlanabilir, parametre insan-makine arayüzünde ayarlanabilir.

  Bobin sarımı yerleştirme makinesi stator bobinini yerleştirebilir ve stator yuvasına otomatik olarak kama yapabilir. İşgücü azaltır ve verimliliği ve doğruluğunu arttırır.Bu makine sabit kalınlıkta ve sabit genişlikte Polyester Film kama rulo malzemesi için uygundur (genişlik ve kalınlık boyutu müşteri tarafından sağlanır). Tel için, hem bakır tel hem de alum tel tamamdır.

  Şekillendirme makinesi, rulo şekillendirme yapmak için kullanılır. Bağlamadan önce, stator bobini bağlama yapmanın daha iyi olacağı için bir kez şekillendirme yapmalıdır. Bağlamadan sonra, stator bobini son biçimlendirmeyi yapmalıdır. Üretim kapasitesi ≤14s / set (yükleme / boşaltma süresi hariç)


  Bağlama makinesi PLC tarafından kontrol edilir. Slot bağlama, aralıklı bağlama ve fantezi bağlama gibi farklı bağlama modları ayarlanabilir. Takım değişimi hızlı ve kolaydır. Tekli bağlama makinası, çift istasyonlu istasyon bağlama makinası ve yatay bağlama makinası bulunmaktadır.


  Tam Otomatik Üç Fazlı Motor / Pompa Motor Stator İmalat Üretim Hatları

 • OEM / ODM
  Bitki gösterisi:

  Tecrübeli mühendisler, yetenekli profesyoneller, mükemmel ekipman, sıkı üretim süreç kontrolü ve geniş kapsama servis ağı işinden tam anlamıyla faydalanarak, müşterilerimize elektrikli motor üretimine en uygun çözümü sunmak için çalışıyoruz.

  Şimdiye kadar, Çin'deki büyük pazar payı dışında, ABD, İtalya, Avustralya, Hindistan, Brezilya, Meksika, Türkiye, Tayland, Vietnam, İran, vb. Gibi dünya ülkelerine makineler ihraç ediyoruz. bunun için müşteriler arasında dayanıklı, güvenilir performans, uygun fiyat ve iyi servis sonrası.

  Müşteriler:

 • Ar-Ge
  Iyi hizmet, profesyonel ekibi ve güvenilir kalite ile, SMT-Otomasyon AC motor, DC motor, BLDC motor imalat teknik danışmanlık hizmeti ve motor maliyet değerlendirme, üretim know-how, personel de dahil olmak üzere Anahtar teslim projelendirme hizmeti, farklı türde müşteri sağlamak eğitim ve tam anahtar teslimi proje.

  Yangtze Nehri Deltası'nda ticaret endüstrisi, ticaret merkezi olan Suzhou'da bulunan Smart, Ar-Ge, üretim ve endüksiyonlu motorlu makinelerin satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Suzhou fabrikamızda üretilen makinelerimiz ağırlıklı olarak çamaşır makinesi motoru, klima motoru, pompa motoru, bobin motoru, üç fazlı motor, fan motoru ve kompresör motoru vb. Gibi endüksiyon motorlarına uygulanır.

İletişim bilgileri
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Larry

Tel: +86-13914006446

Faks: 86-512-66316717

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)