Ana sayfa

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Suzhou Akıllı Motor Ekipmanları Manufacturing Co, Ltd, müşterilerine tek elden hizmet veren, elektrik motorları imalatı alanında kendini adamış bir şirkettir. Biz, Suzhou Akıllı Motor Ekipmanları Manufacturing Co, Ltd iki ana iş bölümleri vardır. İlk bölüm, makine boyunca stand, armatür, stator üretimi için tam otomatik komple hat ve motor montaj hattı dahil olmak üzere farklı türlerde motor üretim makineleri sağlamak, İkinci bölüm teknik destek ve danışmanlık, proje desteği ve dönüş sağlamaktır. - bazı motor imalatları için anahtar servis.

Suzhou'da, Yangtze Nehri Deltası'nda ticaretin kalbi olan güzel bir sanayi şehri olan Smart, Ar-Ge, indüksiyon motorlu makinelerin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Suzhou fabrikasında üretilen makinelerimiz genellikle çamaşır makinesi motoru, klima motoru, pompa motoru, bobin motoru, üç fazlı motor, fan motoru ve kompresör motoru gibi indüksiyon motorlarına uygulanmaktadır.

Tecrübeli mühendisler, yetenekli profesyoneller, mükemmel ekipman, sıkı üretim süreç kontrolü ve geniş kapsama servis ağı işinden tam anlamıyla faydalanarak, müşterilerimize elektrikli motor üretimine en uygun çözümü sunmak için çalışıyoruz. Şimdiye kadar, Çin'deki büyük pazar payı dışında, ABD, İtalya, Avustralya, Hindistan, Brezilya, Meksika, Türkiye, Tayland, Vietnam, İran, vb. Gibi dünya ülkelerine makineler ihraç ediyoruz. bunun için müşteriler arasında dayanıklı, güvenilir performans, uygun fiyat ve iyi servis sonrası.

Makina Üretim Sürecimiz, Motor stator üretim hattımız, birçok motor stator türünün üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu stator üretim hattı, kağıt yerleştirme makinesi, bobin sarım makinesi, bobin sarımı yerleştirme makinesi, bağlama makinesi ve şekillendirme makinesi gibi çeşitli makineler içerir. Bu stator üretim hattındaki her makine bağımsızdır, bu arada konveyör ile de bağlanabilir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : SMT

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 5million-7million

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 70% - 80%

Application: Motor Assambely

Warranty: 12 Months

Color: As Your Request

Certificate: ISO SGS BV

After-sales Service: Engineers Is Available to Oversea

Şirket tarihçesi

2010.6 800 metrekare fabrika ile kuruldu.

2010.11 Ürün İhracatı

2011.10 5000 metrekarelik yeni fabrikaya taşındı

2012.12 Jiangsu'da Özel Teknoloji Şirketi

2013.8 İlk önce Jiangsu'da Yüksek Teknoloji Şirketi

2013.12 ISO9001: 2008 onaylandı

2014.1 Ulusal I&E haklarına sahip oldu.

2014.7 Jiangsu'da Kalite Kontrolünde Gelişmiş Şirket

Yıllık Satış Hacmi

Firma Servisi

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak yeni enerji otomobil motoru, servo motor, jeneratör, üç fazlı motor, pompa motoru, kompresör motoru, ev aletleri motoru ve diğer endüksiyon motorlarında uygulanmaktadır. Bir dünya lideri olarak, stator ve rotor çekirdeği düzeneği, yarık yalıtımı, otomatik sarma, otomatik takma, otomatik kaynaştırma, otomatik reçine emprenye ve statorun farklı boyutları ve yarık şekli için diğer motor üretim teknolojilerinde belirgin avantajlara sahibiz.


Müşterilerin üretim gereksinimlerini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için yılların deneyimini ve tasarım fikrini birleştirerek, yarı otomatik üretim hattı, otomatik üretim hattı ve insansız üretim sistemi vb. Gibi çeşitli seçenekler sunabiliriz.

Yüksek kaliteli ve yüksek verimli ekibimiz her zaman en uygun projeyi, teknik desteği ve üretim sürecini sağlar, yüksek kaliteli ekipmanı üretir ve müşteriler için zamanında hizmet verir. Motorlu imalat makineleri endüstrisindeki en son teknik başarıları paylaşmak için yeni ve eski müşterilerle uzun süreli temas ve işbirliğini kurmayı ve sürdürmeyi içtenlikle umuyoruz.

Şirket takım

Suzhou Akıllı Motorlu Ekipman imalatı Co, Ltd proje araştırmasına ve ürün geliştirmeye büyük önem verir.

Ar-Ge merkezi, Kasım 2010'da kuruldu.

yeni ürün ve yeni teknolojilerin araştırılması ve geliştirilmesi. Bu tam zamanlı Ar-Ge ekibi, 4 kıdemli mühendis, 10 mühendis ve 5 yardımcı mühendis dahil olmak üzere endüstri uzmanı Mr. Xiong tarafından yönetilmektedir.


Suzhou Akıllı Motorlu Ekipman imalatı Co, Ltd teknik yenilikte iyi bir yönetim sistemi ve Ar-Ge personeli performans değerlendirme için teşvik edici bir sistem kurmuştur.

Ve, satış sonrası servisiniz için büyük bir ekip var. Lütfen aşağıdaki hizmet fikrimize bakın:

Social Media

Suzhou Akıllı Motor Equipment Manufacturing Co, Ltd @ Sosyal Medya;

Facebook:

https://www.facebook.com/smtoer/
Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCDYIgBNVk7cWted0vGAst2A
Google+:

https://plus.google.com/117852957012692456750
Linkedin:

https://www.linkedin.com/company/suzhou-smart-motor-equipment-manufacturing-co.-ltd?trk=biz-companies-cym